Teritorijos planas

Teritorijos planas


Draugystės sanatorija įsikūrusi Druskininkų kurorto centre, Ratnyčėlės ir Nemuno upių santakoje. Vaizdingame Druskininkų 6 ha parke išsidėstę 5 sanatorijos pastatai, talpinantys 300 svečių: Centriniai Rūmai, vila„Vingis“, viešbutis „Violeta“, vila „Nykštukas“, vila „Kolonada“.

Rekonstruoti ir renovuoti visi sanatorijos pastatai. Svečiai, atvykę į Draugystės sanatoriją, turi galimybę pasirinkti apgyvendinimo sąlygas pagal savo poreikius.

Centriniuose Rūmuose įrengti 49 kambariai, iš jų 12 vienviečių, 15 dviviečių, 19 mini liukso tipo kambarių ir 3 apartamentai. Svečių laukia erdvūs ir patogūs kambariai, įrengti pagal aukštus standartus. Čia yra teikiama daugelis gydomųjų procedūrų, veikia sveikatinimo ir grožio centras „Afroditė“, valgykla.

Viloje „Kolonada“ įrengti 7 mini liukso tipo kambariai, 23 dviviečiai ir 15 vienviečių kambarių. Tai jaukūs, modernūs, meniškai apipavidalinti gyvenamieji kambariai. Čia dirba išskirtinio dizaino kavinė - galerija „Mūza“. Sutvarkyta vilos „Kolonada“ parko teritorija svečių poilsiui.

Populiari 70 vietų vila „Vingis“, įrašyta į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Pro vilos langus atsiveria nuostabi Nemuno vingio panorama. Puikiai įrengti modernūs 35 dviviečiai bei mini liukso tipo kambariai, šiuolaikiškas sveikatinimo centras su pirtimis, baseinu – sūkurine vonia.

9 vietų viloje „Nykštukas“, esančios Nemuno upės pakrantėje, apartamentuose gali apsigyventi svečiai su vaikais.

 

Kambarių kategorijos

Draugystės” sanatorijos kambariai skirstomi į  vienviečius,  dviviečius su dvigule ir atskiromis lovomis, mini liukso kambarius ir apartamentus. Kambariuose yra balkonai, dušai arba vonios, WC, televizoriai, palydovinės TV, interneto jungtys, telefonai, indai. Mini liukso tipo, vienviečiuose kambariuose ir apartamentuose yra šaldytuvai.