AtgalLavos akmenų masažas, 90 min.

Kaina EUR

Masažo metu naudojami karšti bazalto akmenys suaktyvina kraujotaką, gerina limfos cirkuliaciją, mažina skausmą bei įtampą raumenyse, giliai atpalaiduoja bei harmonizuoja energijos tekėjimą kūnu.

105,00

Procedūra su masažu „Harmonija“, 60 min.

Kaina EUR

Viso kūno ir veido prabangi atpalaiduojanti procedūra. Veido valymas, gerinantis kraujotaką. Masažas su eteriniais aliejais. Šampano mielių veido kaukė, gaivinanti ir skaistinanti odą. Biologiškai aktyvios medžiagos sustiprina masažo poveikį, giliai įsiskverbdamos į organizmą per odą aktyvina kraujotakos ir limfos sistemas, atpalaiduoja ir sušildo audinius, gerina odos elastingumą.

95,00

Individualus klasikinis masažas “Olimpinis”, 60 min.

Kaina EUR

Sportinio pobūdžio klasikinis viso kūno masažas, atliekamas atsižvelgiant į kliento individualumą ir poreikius, kurio metu atsipalaiduoja raumenys, gerėja kraujotaka, mažėja sąnarių skausmas ir emocinė įtampa.

95,00

Aromatinis masažas “Izidė”, 60 min.

Kaina EUR

Individualus antistresinis viso kūno masažas su eteriniais aliejais atpalaiduoja raumenis, šalina nuovargį, mažina dirglumą, slopina streso poveikį, stabilizuoja emocinę būklę – pakelia nuotaiką, suteikia žvalumo.

85,00

Procedūra veidui su PHYTOMER kosmetika „JAUNYSTĖ“: masažas, savaime šylančio purvo kaukė nugarai arba pėdoms, 60 min.

Kaina EUR

Išskirtinė jauninamoji procedūra. Atlikimo technika ir naudojamos „PHYTOMER“ priemonės lygina odos paviršių ir gilias raukšles, gaivina ir švelnina odą, suteikia švytėjimą. Gilesniam atsipalaidavimui atliekamas pėdų arba nugaros masažas, užtepama savaime šylančio purvo kaukė.

Masažo trukmė 50 min. Veido masažas 35 min., nugaros arba pėdų masažas 15 min.

85,00