Atgal

 
Hidrokolonoterapija (giluminis žarnyno praplovimas)

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Kaina EUR be gydytojo siuntimo

Hidrokolonoterapijos tikslas – toksinų, parazitų, šlakų iš žarnyno pašalinimas. Siekiamas procedūrų rezultatas – žarnyno veiklos pagerėjimas. Hidrokolonoterapija arba žarnyno valymo procedūra nesudėtinga, bet labai veiksminga: specialiu JAV gamybos aparatu į storąją žarną mažu slėgiu pilamas mechaniškai ir biologiškai išvalytas vanduo.

Hidrokolonoterapija negali būti atliekama esant onkologiniams žarnyno susirgimams, žarnų divertikulitui, divertikuliozei, fistulėms, opiniam kolitui, Krono ligai, pilvo organų išvaržoms, kraujavimui iš virškinamojo trakto ir perforacijoms, kepenų cirozei, nekontroliuojamai hipertenzijai ir širdies nepakankamumui, aneurizmai, trumpesniam nei 6 mėn. laikotarpiui po pilvo organų operacijų, inkstų nepakankamumui, ūmioms traumoms, nėštumui. Ar ši procedūra Jums rekomenduotina būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

17,40

21,20

Psichofizinė treniruotė

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Kaina EUR be gydytojo siuntimo

Tai procedūra, skirta fiziniam ir psichoemociniam atsipalaidavimui. Treniruotės metu medicinos psichologo - specialisto įtaiga muzikos fone tinkamos kūno padėties, taisyklingo kvėpavimo ir autogeniniu dėmesio valdymo būdu sureguliuojamas raumenų tonusas, stabilizuojamas širdies ritmas ir kraujospūdis. Reguliarios psichofizinės treniruotės padeda mažinti miego, nerimo sutrikimus, didina toleranciją fiziniam skausmui. Psichofizinės treniruotės įgūdžius galima vėliau savarankiškai taikyti namuose.

1,50

1,90

Parafino vonelė rankoms

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Kaina EUR be gydytojo siuntimo

Parafino vonelės procedūra ne tik sušildys rankas šaltą žiemą, bet ir padės atsikratyti odos sausumo, šerpetojimo ir skilinėjimo, aprūpins odą drėgme, pagerins kraujotaką, sustiprins nagus. Procedūra naudinga simptominiam skausmui mažinti, artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Ši procedūra gali būti skiriama po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų, esant randams bei, tais atvejais, kai tinka šilumos procedūros.

4,90

6,00

Vaistažolių kokteiliai

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Kaina EUR be gydytojo siuntimo

Tai iš specialiai paruoštų vaistažolių rinkinių išvirti skirtingą poveikį  sveikatai turintys kokteiliai:

Nr. 1 Nervų sistemą raminantis.

Nr. 2 Tulžies išsiskyrimą skatinantis.

Nr. 3 Skrandžio gleivinę tausojantis ir rūgštingumą mažinantis.

Rekomenduojama  pasikonsultuoti su gydytoju koks vaistažolių kokteilis Jums tinkamiausias vartoti.

1,50

1,90