Kineziterapija – viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, kuri tinkamais kūno judesiais padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti sąnarių, kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių, kvėpavimo ir kitų sistemų funkcinę būklę.
Individuali kineziterapija, 30 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Procedūros metu kineziterapeutas dirba individualiai su kiekvienu pacientu, įvertina jo mobilumo lygį, jėgą, ištvermę ir kitus fizinius rodiklius, siekdamas nustatyti ligos ar traumos poveikį, fizinę būklę, parenka atitinkamus pratimų derinius sutrikusiems judesiams atkurti bei skausmui mažinti. Mankštos metu naudojamos įvairios priemonės: kamuoliai, gumos, svoriai, pusiausvyros lavinimo plokštumos.

12,00

Individuali ergoterapija, 30 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Procedūra taikoma pacientams, turintiems rankų ir kojų funkcijų sutrikimus, lavinamos sutrikusių judesių ir apsitarnavimo funkcijos. Procedūros metu naudojamos įvairios ergoterapinės priemonės, atliekami pasyvūs rankų ir kojų judesiai.

12,00

Kineziterapija mažagrupinė, 40 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Kineziterapija, atliekama su mažomis grupėmis žmonių, priklausomai nuo susirgimo pobūdžio. 

5,00

Ergoterapija mažagrupinė, 30 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Ergoterapija, atliekama su mažomis (iki 4 pacientų) grupėmis žmonių. 

5,00

Intensyvi grupinė mankšta, 30 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Procedūra, kurios metu atliekami specialūs mankštos (kineziterapijos) pratimai visam kūnui. Mankštos metu naudojamos įvairios priemonės: kamuoliai, gumos, svoriai, treniruokliai.

6,00

Mankšta treniruokliu POSTUROMED, 10 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Mankšta, kurios metu gerinama pusiausvyra bei koordinacija. Skiriama tik reabilitaciniams neurologiniams pacientams.

5,00

Mankšta treniruokliais ir kitomis kineziterapijos priemonėmis, 30 min.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Mankšta, kurios metu, priklausomai nuo paciento fizinės būklės ir pageidavimų, rekomenduojama naudoti jam tinkamas kineziterapijos priemones bei treniruoklius.

6,00

Velotreniruotė, 3 – 3015 min. (Trukmė nustatoma individualiai)

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Tai važiavimas dviračiu pagal sudarytą programą. Ši treniruotė skirta svorio korekcijai, raumenų, širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų stiprinimui. Treniruotė skiriama gydytojų nurodytu krūviu (W, submaksimalus ŠSD, trukmė), kurią prižiūri ir kontroliuoja kineziterapeutas.

3,00