Gydymo paslaugų aprašymas

Atgal

Eil. Nr.

Kaip atliekama procedūra, kiek laiko trunka, kokios naudojamos medžiagos,  koks procedūros poveikis, kokiems susirgimams gydyti skirta procedūra, kada negalima naudotis šia procedūra.

Kaina EUR su gydytojo siuntimu

Kaina EUR be gydytojo siuntimo

1.

BALNEO-HIDROTERAPIJA:

Balneoterapija – tai natūralaus gydomojo mineralinio vandens naudojimas gydant įvairias ligas. Tai gali būti atliekama vonių, gydomųjų baseinu, inhaliacijų, irigacijų, pavilgų ir geriamojo gydomojo vandens pavidalu.

Hidroterapija – tau gėlo vandens naudojimas gydant įvairias ligas. Gėlas vanduo naudojamas, baseinuose, povandeniniame masaže, voaniose.

 

 

1.1

Aukštos mineralizacijos vonia „Sūrutis“

Didelės mineralizacijos natūralaus gydomojo mineralinio vandens vonia. Tai stipriausia, didžiausia mineralizaciją turinti vonia. Ji puikiai tinka gydant stuburo ir sąnarių ligas, širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų treniruotei, stiprinant imunitetą. Ši vonia pasižymi detoksikuojančiu veikimu todėl tinka turintiems odos problemų.

5,50

6,70

1.2

Sūručio perlinė vonia

Didelės mineralizacijos narūralaus gydomojo mineralinio vandens vonia. Tai stipriausia, didžiausia mineralizaciją turinti vonia. Ji puikiai tinka gydant stuburo ir sąnarių ligas, širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų treniruotei, stiprinant imunitetą. Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo į vandenį pučiamas oras. Oro burbuliukai švelniai masažuoja kūną, veikia raminančiai, pagerina miegą ir nuotaiką. Ši vonia turi puikų relaksacinį poveikį

5,80

7,10

1.3

Vaistažolių vonia

Tai natūralaus mineralinio vandens vonia, į kurios sudėti papildomai įpilama vaistažolių ekstrakto. Ši vonia organizmą veikia trimis mechanizmais: tai mineralinio vandens sudėtimi, temperatūra ir specifiniu, kuris priklauso nuo vaistažolių ekstrakto sudėties. Šios vonios puikiai atpalaiduoja, mažina skausmą, mažina uždegimą.

6,40

7,80

1.4

Terpentino vonia

Pušies kraujas – sakai, kuriuose esančios gintaro rūgšties gydomosiomis savybėmis naudojosi mūsų senoliai, nepamirštos ir šiandien. Iš šios gamtoje sutinkamos medžiagos išsiskiriantis terpentinas malšina raumenų skausmus, veikia kaip priešuždegiminis preparatas, gydo neuralgiją, podagrą, reumatą, bei įvairias odos ligas.

5,80

7,10

1.5

Perlinė terpentino vonia

Tai ta pati terpentino vonia plius dar įjungiam perlinės vonios įranga. Ši vonia yra daug švelnesnė, negu paprasta  terpentino vonia. Galima pradėti terpentino vonių kursą nuo šios vonios, o paskui pereiti prie paprastų terpentino vonių.

 

6,40

7,80

1.6

Povandeninis masažas – tai gydymo metodas, kai pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas vandens srove. Vandens srovės kryptis yra keičiama prisilaikant bendrų masažo taisyklių. Masažuojama tokiais būdais, kurie primena masažą rankomis: glostymą, trynimą, vibraciją. Masažas atliekamas ratais, pagal laikrodžio rodyklę. Ši procedūra tinka traumų ir judėjimo – atramos aparato ligų, periferinės nervų sistemos, medžiagų apykaitos, kai kurių kraujo apytakos ir virškinimo ligų gydyme

7,30

8,90

1.7

Plaukiojimas mineralizuoto vandens baseine, 1 val. Nr.1

Viena valanda plaukiojimo baseine su povandeninėmis srovėmis. Tai atpalaiduoja mūsų kūno raumenis, gerina nuotaiką, šalina stuburo ir sąnarių skausmus, bei sugrąžina jėgas ir energiją.

2,90

4,00

1.8

Vertikalioji vonia baseine, 45 min.

Vertikali vonia – tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje gydomoji procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis,  atlaisvinanti suspaustus stuburo tarpslankstelinius diskus.

Vertikali vonia – gydomoji procedūra, kurios metu vandenyje atliekami stuburo ir sąnarių tempimo pratimai. Pagrindinis principas – stuburo, sąnarių tempimas vandenyje įvairiomis kryptimis tam tikromis priemonėmis ir pratimais. Vertikalioje vonioje atliekami specialūs tempimo ir atsipalaidavimo su pagalbinėmis priemonėmis pratimai. Jie parenkami individualiai kiekvienam pacientui. Po procedūrų kurso sumažėja ir išnyksta sąnarių, nugaros skausmai, sustiprėja raumenys, didėja sąnarių paslankumas, pagerėja medžiagų apykaita, pagerėja nuotaika.

4,40

5,40

1.9

AQUA aerobika

Vandenyje atliekami pratimai be ir su papildomomis priemonėmis, kurie tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Padeda stiprinti sveikatą, atsigauti po traumų, gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, smegenų veiklą, koordinaciją. Aqua aerobika ypatinga tuo, kad vandenyje mažėja neigiamos fizinių pratimų apkrovos stuburui ir sąnariams. T. p. ji skirta sustiprinti raumenis, atsikratyti papildomų kilogramų ir pagerinti fizinę būklę.

7,30

8,90

1.10

Gydomoji gimnastika vandenyje, 45 min.

Vandenyje atliekami specialūs gydomosios mankštos (kineziterapijos) pratimai. Mankštos metu vandenyje naudojamos įvairios priemonės: įvairūs plūduriavimo objektai padedantys išsilaikyti vandenyje bei teisingai atlikti judesius, rankų, kojų svarmenys, plaukimo lentos, lazdos, plūdurai.

 

 

1.10.1

sergantiems nervų ligomis

Vandenyje atliekami specialūs gydomosios mankštos (kineziterapijos) pratimai sergantiems nervų ligomis. Mankštos metu vandenyje naudojamos įvairios priemonės, norint pagerinti pusiausvyrą bei koordinaciją, sustiprinti raumenis, pagerinti mobilumą.

4,40

5,40

1.10.2

sergantiems judamojo-atramos aparato pažeidimų ligomis

Vandenyje atliekami specialūs gydomosios mankštos (kineziterapijos) pratimai sergantiems judamojo-atramos aparato pažeidimų ligomis. Mankštos metu vandenyje naudojamos įvairios priemonės, norint atstatyti sąnarių, raumenų, sausgyslių funkcinę būklę.

4,40

5,40

1.11

Sūkurinė vonia “Džakuzi”, 20 min.

Tai mineralinio vandens sūkurinė vonia. Ši vonia puikiai atpalaiduoja, mažina emocinę įtampa ir stuburo bei sąnarių skausmus.

2,90

3,60

2.

KINEZITERAPIJA:

Kineziterapija – viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, kuri tinkamais kūno judesiais padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti sąnarių, kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių, kvėpavimo ir kitų sistemų funkcinę būklę.

 

 

2.1

Individuali mažagrupinė Kineziterapija, 30 min.

Procedūros metu kineziterapeutas dirba su dviem – trim klientais, įvertina mobilumo lygį, jėgą, ištvermę ir kitus fizinius rodiklius, siekdamas nustatyti ligos ar traumos poveikį fizinei būklei. Atsižvelgdamas į tai, jis parenka atitinkamus pratimų derinius, sutrikusiam mobilumui atkurti bei skausmui mažinti. Mankštos metu naudojamos įvairios priemonės: kamuoliai, gumos, svoriai, nestabilios plokštumos.

5,80

7,10

2.2

Individuali mažagrupinė ergoterapija, 30 min.

Procedūra taikoma pacientams turintiems rankų funkcijos sutrikimų. Jos metu naudojamos įvairios ergoterapinės priemonės bei atliekami pasyvūs rankų judesiai, siekiant atstatyti pažeistas jų funkcijas.

5,80

7,10

2.3

Kineziterapija mažagrupinė, 30 min.

Tai kineziterapija, kuri atliekama tik su mažomis grupėmis žmonių (5-10 pacientų), priklausomiai nuo susirgimo pobūdžio.

2,90

3,60

2.4

Ergoterapija mažagrupinė, 30 min.

Tai ergoterapija, kuri atliekama tik su mažomis grupėmis žmonių ( iki 4 pacientų).

2,90

3,60

2.5

Mankšta treniruokliais ir kitomis kineziterapijos priemonėmis, 30 min.

Mankšta, kurios metu, priklausomai nuo paciento/kliento fizinės būklės ir pageidavimų yra parekomenduojamos jam tinkamos kineziterapijos priemonės bei treniruokliai.

4,10

5,00

2.6

Mankšta treniruokliu POSTUROMED, 10 min.

Procedūra skiriama tik reabilitaciniams neurologiniams pacientams, kurios metu gerinama pusiausvyra bei koordinacija.

4,10

5,00

2.7

Intensyvi grupinė mankšta, 30 min.

Mankšta, kurios metu atliekami specialūs gydomosios mankštos (kineziterapijos) pratimai visam kūnui. Mankštos metu naudojamos įvairios priemonės: kamuoliai, gumos, svoriai, nestabilios plokštumos.

4,10

5,00

2.8

Velotreniruotė, 3 – 15 min. dėl laiko reikia padiskutuoti. Šiaip, pradedama nuo 10 min ir ilginama trukmė iki 30 min.

Tai važiavimas dviračiu pagal iš anksto parinktą programą arba individuliai sudarytą programą. Ši treniruotė skirta širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemų stiprinimui, svorio korekcijai raumenų stiprinimui.

Treniruotė skiriama gydytojų nurodytu krūviu (W, submaksimalus ŠSD, trukmė), kurią prižiūri ir kontroliuoja kineziterapeutas.

1,50

1,90

  1.  

KITOS PROCEDŪROS

 

 

3.1

Kompresinė terapija (Lympha-Mat Gradient), kojoms, 20 min.

Kompresinė terapija (limfodrenažas) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra aparatu „Lympha-mat“ ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Ar ši procedūra tinka Jums, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

8,70

10,60

3.2

Hidrokolonoterapija (mokama procedūra)

Hidrokolonoterapijos (žarnyno valymo) tikslas – toksinų, parazitų, šlakų iš žarnyno pašalinimas. Siekiamas procedūrų rezultatas – žarnyno veiklos pagerėjimas. Hidrokolonoterapija, arba žarnyno valymo procedūra nesudėtinga, bet labai veiksminga: specialiu JAV gamybos aparatu į storąją žarną mažu slėgiu pilamas mechaniškai ir biologiškai išvalytas vanduo.

Hidrokolonoterapija (žarnyno valymas) negali būti atliekama, esant onkologiniams žarnyno susirgimams, žarnų divertikulitui, divertikuliozei, fistulėms, opiniam kolitui, Krono ligai, pilvo organų išvaržoms, kraujavimui iš virškinamojo trakto ir perforacijoms, kepenų cirozei , nekontroliuojamai hipertenzijai ir širdies nepakankamumui, aneurizmai, trumpesniam nei 6 mėn. laikotarpiui po pilvo organų operacijų, inkstų nepakankamumui, ūmioms traumoms, nėštumui.

Ar ši procedūra tinka Jums, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

17,40

21,10

3.3

Psichofizinė treniruotė - tai procedūra, skirta fiziniam ir psichologiniam atsipalaidavimui. Treniruotės metu tinkamos kūno padėties, taisyklingo kvėpavimo ir dėmesio valdymo būdu sureguliuojamas raumenų tonusas, stabilizuojamas širdies ritmas ir kraujospūdis. Reguliarios psichofizinės treniruotės padeda mažinti miego, nerimo sutrikimus, didina toleranciją fiziniam skausmui. Psichofizinės treniruotės įgūdžius galima vėliau savarankiškai taikyti namuose

1,50

1,90

3.4

Inhaliacijos

Tai gydomojo oro, prisotinto natūralaus mineralinio vandens ir vaistų dalelių (gydomojo aerozolio), patekimas į kvėpavimo takus. Aerozolyje esantys mineralai ir vaistų dalelės lengvai pasklinda, greitai ir giliai patenka į kvėpavimo takus, gausiai nusėda ant trachėjos, stambiųjų bronchų, bronchiolių bei alveolių paviršių ir skverbiasi gilyn. Aerozolių dalelės, prasiskverbusios į gilesnius kvėpavimo takų gleivinės sluoksnius, pagerina plaučių kraujo ir dujų apykaita ir skatinami virpamojo epitelio virpamieji judesiai, mažinamas bronchų lygiųjų raumenų tonusas, gerėja sekreto pasišalinimas iš bronchų.

Inhaliacijos tinka kosint, susirgus sloga, sinusitu, gerklų uždegimu, bronchitu, plaučių uždegimu, bronchine astma ir kitomis plaučių ligomis. Inhaliacijos tinka ir profilaktikai.

2,10

2,60

3.5

Parafino vonelė rankoms

Parafino procedūra ne tik sušildys rankas šaltą žiemą, bet ir padės atsikratyti odos sausumo, šerpetojimo ir skilinėjimo, aprūpins odą drėgme, pagerins kraujotaką, sustiprins nagus. Parafino vonelių procedūra naudinga simptominiam skausmui mažinti, artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Šios procedūros gali būti skiriamos po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų dėl randų bei kitais atvejais, kai tinka šilumos procedūros.

4,90

6,00

3.6

Vaistažolių kokteiliai

Tai specialūs iš tam tikrų vaistažolių sudaryti kokteiliai. Jie yra trys:

  1. Nervų sistemą raminantis
  2. Tulžies išsiskyrimą skatinantis
  3. Skrandžio gleivinę tausojantis ir rūgštingumą mažinantis

Prieš juos vartojant būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

1,50

1,90