Catering

Draugystės sanatorijoje svečiams siūlomas gausus trijų kartų per dieną švediško stalo tipo maitinimas be papildomo mokesčio. Patiekalų valgiaraštis sudarytas iš įvairių lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalų, šviežiausių produktų, atsižvelgiant į metų sezoniškumą.

Svečiams siūlome sanatorijos virtuvėje kepamą šviežią duoną, bandeles, pyragus ir kitus konditerinius gaminius.

Galima restoraninė arba dietinė mityba – individualiai subalansuota pagal individualų baltymų, riebalų, angliavandenių poreikį paros racione.

Sanatorijos pastatuose svečių maitinimui yra 2 kavinės, restoranas ir valgyklos salė.
Centriniuose Rūmuose kavinė „Fitobaras“ siūlo gydomuosius vaistažolių kokteilius, vaistažolių arbatas, trauktines ir balzamus.

Viešbutyje „Violeta“ svečių laukia jaukus restoranas su dviem barais, žiemos sodu su židiniu ir lauko terasa Nemuno pakrantėje.

Restorane yra 38 vietos. Ypatingai svečių mėgstama pietauti vieta – žiemos sodas su židiniu ir atsiveriančia panorama į Nemuno pakrantę. Pusryčiams padengiamas gausus švediškas stalas su karštais patiekalais.

Svečiams pageidaujant, valgis patiekiamas kambariuose. Apsigyvenusiems ilgesniam laikui, suderiname valgiaraštį pagal jų pageidavimus.

Pietų metu siūlome įvairius mėsos, vegetariškus bei jūros gėrybių patiekalus.

Restorano kvalifikuotas personalas paruošia itin skanius patiekalus. Pagal pageidavimus organizuoja maitinimą konferencijų dalyviams, furšetus, banketus, vestuves. www.violeta.lt