JAMULULUR masažas „Grožio pasaulis“, 90 min.

Kaina EUR

Ajurvedinis limfodrenažinis, atpalaiduojantis viso kūno, veido ir refleksogeninių kūno taškų masažas, gerinantis limfos, veninės ir arterinės kraujo apytakos sutrikimus, mažinantis nugaros skausmus, raumenų įtampą. Masažo metu šiltais rankšluosčiais atliekamas pasyvių judesių sąnarių tempimas. Masažui naudojami polinezietiški gydomieji unikalios sudėties eliksyrai ir balzamai.

80,00

BAT (biologiškai aktyvių taškų) veido ir kūno taškinis masažas, 60 min.

Kaina EUR

Biologiškai aktyvių taškų masažas, jungiantis viso kūno akupunktūrą ir masažą. Taškinio masažo metu pirštų galais veikiami biologiškai aktyvūs taškai, pagerėja kraujo apytaka ir medžiagų apykaita, reguliuojama vidaus sekrecijų liaukų veikla, mažėja skausmas, nervinė įtampa, raumenų tonusas, raminama arba stimuliuojama vegetacinė nervų sistema, išlaisvinama gyvybinė ČI energija. Sveikiems padeda fiziškai sustiprėti, sergantiems suteikia teigiamą terapinį efektą.

60,00

Masažas įkaitintais vulkaninės kilmės akmenimis su Scen Tao aliejais „Pajusk ramybę, pajusk aromatą“, 90 min.

Kaina EUR

Viso kūno valymas ir masažas su Scen Tao aliejais ir įkaitintais vulkaninės kilmės akmenimis, suderintas su specialiu veido ir dekoltė valymu ir masažu, suteikia lengvumo ir komforto jausmą. Masažo tikslas – atpalaiduoti raumenis, mažinti skausmą ir stresą, sugrąžinti ramybę, šalinti iš organizmo toksinus, gerinti kraujo ir limfos cirkuliaciją, stiprinti imuninę sistemą. Kūno masažo trukmė 70 min. Veido masažas 20 min.

70,00

MANA Lomi masažas „Gyvenimo džiaugsmas”, 60 min.

Kaina EUR

Prabangus ir išskirtinis, vadinamas „laisvės ir meilės“ viso kūno masažas, atliekamas naudojant: JOYCE (gyvenimo džiaugsmas) OIL, LOVE (meilė) OIL, FREEDOM (laisvė) OIL aliejus. Nervų sistemą atpalaiduojantis, kūno ir emocines ligas gydantis masažas. Harmonizuoja, išvaduoja nuo streso, kasdieninio nuovargio, sugrąžina gerą nuotaiką ir gyvenimo džiaugsmą. Maitina ir švelnina odą, pagerina ląstelių aprūpinimą deguonimi.

80,00

VADHI VEDA unikalus „Gyvatės šaknies“ ilgaamžiškumo masažas, 60 min.

Kaina EUR

VADHI VEDA (ilgaamžiškumo) – ypatinga Ajurvedos gydomoji terapija, harmonizuojanti fizinę, protinę bei emocinę būseną, pažadina vidinę energiją, gerina savijautą, sprendžia viršsvorio, nutukimo problemas, mažina depresiją, nepasitikėjimą savimi, fizinį nuovargį. Masažui naudojami odos būklę bei simpatinę nervų sistemą gerinantys gydomieji eliksyrai ir aliejai.

70,00

Ajurvedinis limfodrenažinis jauninantis veido, dekolte ir pėdų pilingas, masažas, kaukė "Grožio valanda", 60 min.

Kaina EUR

Specialiai sukurtos "World of Beauty" priemonės neutralizuoja toksinų poveikį, stiprina odos natūralų gebėjimą išlaikyti drėgmę, kovoja su laisvaisiais radikalais, suteikia antioksidacinį poveikį. Oda įgauna matomą švytėjimą ir tonusą jau po pirmos procedūros.

55,00

Ką reikia žinoti prieš
einant į procedūrą?
Skaitykite čia