Z powrotemJaponų imperatoriškas veido masažas „KOBIDO“, 60 min.

Kaina EUR

„Kobido“ masažas - veiksmingiausias natūralus metodas, kuris gerina odos ir veido raumenų būklę, lėtina senėjimo procesus, atkuria kūno ir emocijų pusiausvyrą. Speciali technika, judesių gausa ir įvairovė sukuria kiekvieno veido poreikius atitinkantį masažą. Greiti ir lėti, gilūs ir švelnūs masažo judesiai stimuliuoja veido odą, raumenis, skatina limfos tekėjimą, gerina kraujotaką, skaistina odą, suteikia „pakėlimo“ efektą.

75,00

Procedūra veidui su PHYTOMER kosmetika „JAUNYSTĖ“: masažas, savaime šylančio purvo kaukė nugarai arba pėdoms, 60 min.

Kaina EUR

Išskirtinė jauninamoji procedūra. Atlikimo technika ir naudojamos „PHYTOMER“ priemonės lygina odos paviršių ir gilias raukšles, gaivina ir švelnina odą, suteikia švytėjimą. Gilesniam atsipalaidavimui atliekamas pėdų arba nugaros masažas, užtepama savaime šylančio purvo kaukė.

Masažo trukmė 50 min. Veido masažas 35 min., nugaros arba pėdų masažas 15 min.

70,00

Procedūra rankoms “Švelnumas”, 30 min.

Kaina EUR

Rankas puoselėjanti procedūra. Rankos nuvalomos, nušveičiamos. Užtepama gaivinanti kaukė, masažas su kremu. Rankų oda tampa švelni, atnaujinama odos spalva.

40,00

Procedūra kojoms “Lengvos kojos”, 45 min.

Kaina EUR

Kojų lepinimo procedūra. Kojų šveitimas suaktyvina kraujotaką, pašalina negyvas ląsteles, atnaujina odą. Kaukė, mažinanti jautrumą, veikianti raminančiai, slopinanti uždegimą. Masažas su vėsinančiu kremu. Kojos tampa švelnios, minkštos ir lengvos. Masažo trukmė 20 min.

50,00

Individualus klasikinis masažas “Olimpinis”, 60 min.

Kaina EUR

Sportinio pobūdžio klasikinis viso kūno masažas, atliekamas atsižvelgiant į kliento individualumą ir poreikius, kurio metu atsipalaiduoja raumenys, gerėja kraujotaka, mažėja sąnarių skausmas ir emocinė įtampa.

70,00

Aromatinis masažas “Izidė”, 60 min.

Kaina EUR

Individualus antistresinis viso kūno masažas su eteriniais aliejais atpalaiduoja raumenis, šalina nuovargį, mažina dirglumą, slopina streso poveikį, stabilizuoja emocinę būklę – pakelia nuotaiką, suteikia žvalumo.

70,00

Masažas „Medutis”, 60 min.

Kaina EUR

Viso kūno masažas su medumi, valantis odos poras. Medus, prasiskverbdamas į gilesnius odos sluoksnius, maitina ją ir aprūpina eguonimi, atstato audinių būklę. Veikliosios eterinės medžiagos gerina medžiagų apykaitą ir suaktyvina riebalinių struktūrų metabolizmą.

60,00

Klasikinis limfodrenažinis viso kūno masažas, 45 min.

Kaina EUR

Viso kūno masažas, gerinantis kraujotaką ir aktyvuojantis medžiagų apykaitą, skatinantis organizmo funkcinių sistemų veiklą ir atsistatymą, atpalaiduojantis raumenis ir stiprinantis nervų sistemą.

68,00

Procedūra su masažu „Harmonija“, 75 min.

Kaina EUR

Viso kūno ir veido prabangi atpalaiduojanti procedūra. Veido valymas, gerinantis kraujotaką. Masažas su eteriniais aliejais. Šampano mielių veido kaukė, gaivinanti ir skaistinanti odą. Biologiškai aktyvios medžiagos sustiprina masažo poveikį, giliai įsiskverbdamos į organizmą per odą aktyvina kraujotakos ir limfos sistemas, atpalaiduoja ir sušildo audinius, gerina odos elastingumą.

77,00