Apartamentai

 

„Draugystės” sanatorijos dvivietis apartamentas su židiniu – tai 75 m2 ploto kambarys su miegamuoju, svetaine bendroje erdvėje ir mini virtuvėle. Yra dvigulė lova miegamajame ir viengulė išskleidžiama sofa – lova svetainės dalyje, židinys, vonia ir dušas, WC, televizorius, kabelinė TV, telefonas, interneto jungtis, plaukų džiovintuvas, lygintuvas. Mini virtuvėje – valgomasis, elektrinė viryklė, šaldytuvas, elektrinis virdulys ir visi reikalingi indai maisto gamybai.

„Draugystės” sanatorijos dvivietis apartamentas su balkonu – tai dviejų kambarių apartamentai su miegamuoju ir svetaine, mini – virtuvėle. Yra dvigulė lova miegamajame ir dvigulė išskleidžiama sofa – lova svetainėje, erdvus vonios kambarys, WC, televizorius, kabelinė TV, rašomasis stalas, telefonas, interneto jungtis, plaukų džiovintuvas, lygintuvas.  Didelis balkonas, šaldytuvas, elektrinis virdulys.

Draugystės” sanatorijos keturvietis trijų kambarių apartamentas. Du dviviečiai miegamieji ir svetainė su mini virtuvėle. Svetainėje yra viengulė išskleidžiama sofa – lova, dvi atskiros sanitarinės higienos patalpos – vonia ir dušas, televizorius, kabelinė TV, telefonas, interneto jungtis, plaukų džiovintuvas, lygintuvas. Mini virtuvėje – valgomasis, elektrinė viryklė, šaldytuvas, elektrinis virdulys ir visi reikalingi indai maisto gamybai. Didelis balkonas.